Kurumsal

Genel Müdür'ün Mesajı

1991 yılında İNTERPET’i eşim Yasemin hanım ile kurduğumuzda Robert Bosch’un “İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim” sözünü kendimize temel prensip olarak kabul etmiştik. O günden bu güne yaklaşık 24 yıl kelimenin tam anlamıyla rüzgar gibi geçti.

Kurulduğumuz günden beri, şartlar ne olursa olsun, bu temel prensipten hiçbir zaman sapmadan hareket ettik ve bundan sonra da bu doğrultuda yürümeye devam ediyor olacağız. İNTERPET hiçbir zaman müşterilerinin güvenini kaybetmeyecektir. Bir firmanın büyüklüğü, o firmanın sattığı mal ve hizmetlerinin kalitesi ile verdiği sözlere ne kadar sadık kaldığı ile ölçülür. Biz de gücümüzü sektörümüze yaptığımız üstün hizmetler, sağladığımız kaliteli ürünler ve verilen her sözümüzü yerine getirmiş olmanın sonucunda insanların bize duymuş oldukları güvenden almaktayız.

Dürüstlüğümüz, verdiğimiz sözleri yerine getirmemiz, iş ahlakımız ve kalitemiz bizim asla vazgeçemeyeceğimiz temel değerlerimizdir. Bu değerlere olan bağlılığımız sayesinde kazanmış olduğumuz güvene her zaman layık olacağız.

İNTERPET’in geleceğinde dünyanın bu alanda önde gelen yenilikçi teknoloji ve standartların Türkiye’deki yüzü olmak vardır. Bunun için çevreyi koruyan, ekonomiye kazandıran tüm mühendislik çözümlerini, kendi alanında lider uluslar arası ortaklarımızla beraber hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Bu düşünceler ışığında amacımız, kalitesi uluslar arası standartlarla kanıtlanmış firmalarla çalışarak dünya ile bütünleşmek ve her zaman kalıcı olmaktır. Sonuç olarak ise düşüncelerimizi kısaca aşağıdaki cümleyle özetleyebiliriz:

Bizimle çalıştığınız için asla pişman olmazsınız.

Sosyal AğlarÜYE KURULUŞLAR